Ledri Vula gdhend në trup përgjithmonë të bijën

schedule17:04 - 7 Maj, 2021

schedule 17:04 - 7 Maj, 2021

Ledri Vula ka zbuluar së fundmi se ka bërë një tatuazh me emrin e vajzës së tij, Poem Blu. Përmes një postimi në rrjete sociale, reperi ka ndarë disa video nga procesi në studion e tatuazheve.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula)

Poem erdhi në jetë në fund të vitit të kaluar. Partnerja e tij, Sara e solli në jetë vogëlushen në Gjermani, ku dhe kaloi muajt e parë të jetës për t’u kthyer më pas në Kosovë. Ledri dhe Sara kanë ndarë çdo detaj me të voglën e tyre.

Së fundmi, ata udhëtuan drejt Dubait për të shijuar pushimet e para si një familje por gjithashtu dhe për të xhiruar klipin e ri të këngës së re të reperit. /abcnews.al