“Kush është për F1”, balerina e njohur provokon me ftesën dhe… pozicionin

14:39 | 21/03/202014:390

Izolimit nuk i shpëton askush, nuk mjafton as paratë, as fama, as njohjet. Beteja me Coronavirusin është e ashpër dhe kështu shumica e shqiptarëve po ndjekin udhëzimet e autoritete. Në shtëpi gjithsecili mundohet të kalojë kohën, sikurse edhe bukuroshja Alba Hoxha.

 

Balerina dhe koreografe tani, e pranishme edhe në botën e televizionit, ngacmon fansat në llogarinë e saj në Instagram, teksa u bën një pyetje: “Kush është për formula 1”. Sigurisht, Alba nuk luan si të gjithë të tjerët “Play Station”.

Në videon e publikuar ajo shfaqet duke bërë sparkatën, pozicion që i ka “provokuar” fansat, të cilët kanë lënë komente të shumta në postimin e bërë nga balerina e njohur. /abcnews.al

View this post on Instagram

Kush eshte per formula 1 ?

A post shared by Alba Hoxha (@albahoxha1) on


Për t’u bërë pjesë e grupit klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI ABC NEWS ALBANIA: https://www.facebook.com/groups/AbcNewsAlbaniaGroup

Të lidhura

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono