Kurth zyrtarit të klubit, e zhveshin dhe ia publikojnë fotot në qytet

schedule11:23 - 14 Dhjetor, 2019

schedule 11:23 - 14 Dhjetor, 2019

Personazhe VIP apo edhe persona me poste të rëndësishme shpesh bien pre e mashtrimeve në internet. Rasti i fundit vjen nga Brazili, ku drejtori për komunikacionin i klubit të Cruzeiros ka rënë në ‘grackë’.

Valdir Barbosa ra pjesë e një mashtrimi gjatë një bisede në rrejtet sociale. Drejtori i Cruzeiros u mashtrua gjatë bisedës, ku i kërkohej që ai të dërgonte pjesët intime të trupit.

Barbosa nuk ngurroi t’i dërgonte dhe tashmë nuk ka më kthim mbrapa. Sikur të mos mjaftonte kjo, biseda dhe fotot e tij tashmë gjenden në shtyllat dhe muret pranë zyrave të klubit brazilian. Një makth i vërtetë për drejtori dhe Cruzeiron. /abcnews.al