Kupa e Shqipërisë, përfundon shorti: Mësohen dy ndeshjet e gjysmëfinaleve

schedule11:06 - 30 Mars, 2023

schedule 11:06 - 30 Mars, 2023

Sot në orën 11:00 është hedhur shorti i gjysmëfinaleve të Kupës së Shqipërisë në sallën e konferencave për shtyp të stadiumit “Air Albania”

Goglat kishin brenda ekipin e Tiranës, Vllaznisë, Teutës dhe Egnatias.

Ky short vuri në përballje Vllaznia-Egnatia dhe Tirana-Teuta.

Sfidat janë tepër interesante dhe sigurisht që do të dhurojnë emocione të mëdha. Ndeshjet e para do të luhen më 26 prill, ndërsa ato të kthimit më 11 maj. Finalja e madhe do të luhet më datën 1 qershor./ h.ll/abcnews.al