“Ku është Zlatan?” Khabib sfidon Ibran për mundje dore

schedule20:17 - 23 Shkurt, 2021

schedule 20:17 - 23 Shkurt, 2021

Khabib tashmë e ka lënë MMA dhe po mundohet të shijojë sa më shumë jetën, duke praktikuar pasionet e tij dhe shëtitur nëpër Botë.

Nuk mund të mungonte një vizitë e tij në restorantin e një prej kuzhinierëve më të famshëm turq, CZN Burak, me të cilin janë shpërndarë shumë foto në rrjetet sociale, mes tyre një duke bërë mundje dore.

Faqja e famshme e dedikuar vetëm për futbollin, 433 ka publikuar pikërisht atë foto dhe bën pyetjen: “Kush futbollist do e mundte Khabib në një ndeshje për mundje dore?”

 

Ndërkohë, Khabib, gjithmonë aktiv në Instagram komenton, duke ngacmuar Zlatan Ibrahimovic: “Ku është Zlatan”, shkruan ai, duke i hapur një sfidë suedezit, që njihet për karizmën e tij dhe me siguri do e ketë një përgjigje. /abcnews.al