Krocia drejt fitores, Kramaric realizon sërish

schedule18:33 - 27 Nëntor, 2022

schedule 18:33 - 27 Nëntor, 2022

Kramaric i jep qetësinë Kroacisë.

Sulmuesi i Hoffenheim ka realizuar golin 3 dhe të dytin personal ndaj Kanadasë duke dërguar shifrfat në 3-1 ndërsa kanë mbetur dhe 20 minuta nga fundi. SHIKO GOLIN /G.D abcnews.al/