Krisen mardhëniet mes Pique dhe Barcelonës, mbrojtësi drejt largimit

schedule13:47 - 6 Tetor, 2021

schedule 13:47 - 6 Tetor, 2021

Mediat spanjolle raportojnë se Pique i ka prishur mardhëniet me Joan Laporta.

Pique duket se ka mbetur i izoluar nga pjesa tjetër e skuadrës dhe tani ka raporte të zbehta edhe me trajnerin, Ronald Koeman.

Pique megjithatë mbetet një legjendë në “Camp Nou” për kontributin e tij dhe për trofetë e shumtë të fituar. /abcnews.al/