“Kosova është Serbi!”, tifozët e skuadrës armene e teprojnë

schedule23:07 - 30 Shtator, 2020

schedule 23:07 - 30 Shtator, 2020

“Kosova është Serbi”, kanë shkruar tifozët e Aarat-Armenia në një banderolë të shpalosur para sfidës kundër Crvena Zvezdes.

Dy skuadrat luajnë nesër për UEFA Europa League, por vëmendje të madhe ka marrë kjo banderolë e shpalosur 24 orë më herët.

Kjo foto e tifozëve me banderolë në duar, është shpërndarë dhe nga faqja zyrtare e Aarat-Armenia, në mënyrë të pakuptueshme. Aspak profesionizëm, aspak!!!/abcnews.al