Komedia “Ministria e Dashurisë” nga Pavo Marinkoviç

schedule17:26 - 6 Nëntor, 2017

schedule 17:26 - 6 Nëntor, 2017

Komedia “Ministria e Dashurisë” që sjell absurdin ballkanik dhe pensionet e vejushave të luftës, vjen në festivalin e filmit TIF nga kineasti Pavo Marinkoviç. Regjisori jep mendimin e tij edhe për kinemanë shqiptare./abcnews.al