Kloop: Rinovimi i Salah? Ndjehet mirë këtu tek ne

schedule16:17 - 6 Dhjetor, 2021

schedule 16:17 - 6 Dhjetor, 2021

Në konferencën e mbajtur përpara ndeshjes ndaj Milan-it, Kloop ka folur rreth rinovimit të Salah.

“Jemi duke folur për këtë gjë, duke e ditur që ai ndjehet shumë mirë këtu tek ne nuk ka asnjë problem për rinovimin e tij. Nuk është e lehtë për të arritur një kompromis sepse nuk është një situatë si në një diskutim kafeneje. Di të them se ai është mirë tek Liverpool dhe ne jemi të lumtur për këtë gjë.”/h.ll/abcnews.al