Klea Huta zbulon hapur si i ka marrëdhëniet me vëllain e Elgitit

schedule21:47 - 28 Qershor, 2022

schedule 21:47 - 28 Qershor, 2022

Moderatorja e njohur, Klea Huta është shumë aktive në rrjetet sociale. Ajo herë pas here ndan foto dhe video të ndryshme. Madje, pak orë më parë, i ka dhënë mundësinë ndjekësve të saj në Instagram të bëjnë pyetjet që dëshirojnë.

Mirëpo, një ndër pyetjet që ka tërhequr më shumë vëmendje lidhet me vëllain e Elgitit.

Me këtë rast, Klea ka zbuluar edhe si i ke marrëdhënien me Laerdin.

“Ai nuk është vëllai i Elgitit është vëllai im”, ka shkruar moderatorja.

Kujtojmë që Klea ka vetëm dy motra më të vogla, për të cilat ka folur vazhdimisht në media./abcnews.al