Kjo është shenja më e pafat e Horoskopit

schedule09:40 - 4 Tetor, 2022

schedule 09:40 - 4 Tetor, 2022

Shenja më e pafat e zodiakut, ai do të duhet të ndryshojë disa modele sjelljeje në mënyrë që të mund të ndikojë në fatin e tij për mirë.

Cila është shenja më e pafat e zodiakut?

Pra, le të shohim shenjën më të pafat, më me fat dhe ku renditet pjesa tjetër e zodiakut.

Më i pafati është Akrepi. Planeti i tij sundues është Plutoni, i cili shoqërohet me tragjedi dhe mësime traumatike të jetës.

Megjithatë, Akrepat kanë një ‘talent’ unik për të përfituar nga sfidat dhe vështirësitë për t’u lulëzuar në to, duke e shndërruar kështu ‘fatin e tyre të keq’ në fat.

Përkundrazi, shenja më me fat është Shigjetari. Me Jupiterin si planetin e tij sundues, të lidhur me fatin e mirë, bujarinë dhe bollëkun, jeta për Shigjetarin është një gjoks plot thesare, përvoja dhe aventura të paçmuara. Natyra e tij kureshtare kombinohet me optimizmin dhe mendimin pozitiv, pasi ai priret të shohë anën e mirë në gjithçka që ndodh.

Shenjat e tjera, nga më me fat te më i pafati, janë Bricjapi, Luani, Demi, Peshqit, Peshorja, Ujori, Dashi, Binjakët, Virgjëresha dhe Gaforrja./abcnews.al