Kjo është fundjava ideale për planet tuaja në bregdet

schedule16:50 - 10 Korrik, 2020

schedule 16:50 - 10 Korrik, 2020

Pavarësisht pandemisë, duket se kjo do të jetë fundjava ideale për plazh.

Siç bën me dije Meteoalb për abcnews.al, moti do të jetë i kthjellët dhe me temperatura të larta në të gjitha zonat bregdetare të vendit gjatë ditës së nesërme dhe të dielën.

Parashikohet që të ketë reshje vetëm pasditën e së shtunës dhe të dielës.

Çdo të premte, abcnews.al dhe meteoalb do të sjellin parashikimin e motit çdo fundjavë specifikisht për zonat bregdetare. /abcnews.al