Kim Kardashian shpërthen në lot, i biri 6-vjeçar sheh videon e saj të bujshme seksuale

schedule22:51 - 14 Prill, 2022

schedule 22:51 - 14 Prill, 2022

Kim Kardashian ka shpërthyer në lot. Kjo pasi djali i saj 6-vjeçar, Saint ka parë në internet një reklamë të pakëndshme.

Kjo e fundit lidhej me një video të saj seksuale të filmuar nga ish-i dashuri gjatë aktit imtim, në vitin 2007.

Djali i tregoi Kim diçka në iPad-in e tij nga një video-lojë e tij Roblox. Edhe pse i vogli nuk e dinte për çfarë bëhet fjalë, ajo i tha se është thjeshtë një lojë. Në atë moment, Kardashian ka nisur të qajë me të madhe dhe këtë situatë e ka ndarë me nënën e motrën e saj./abcnews.al