Kim Kardashian i befason të gjithë me daljen e fundit në publik

schedule12:24 - 12 Shtator, 2021

schedule 12:24 - 12 Shtator, 2021

Kim Kardashian ka marrë vëmendjen e gjithë publikut me daljen e saj të fundit.

Ylli i “Keeping up With the Kardashians” bëri një hyrje befasuese, kur u shfaq e mbuluar plotësisht me kostum të zi lëkure nga koka deri te këmbët, derisa u fut në hotelin Ritz-Carlton në Central Park South.

Veshja e Kim, e gjitha në lëkurë të zezë, përfshinte çizme me taka, pallto të gjatë dhe mbulim të plotë të kokës me një vrimë në pjesën e flokëve që bishti i flokëve të shihej nga mbrapa.

Kardashian ka mbërritur për shfaqjen e “Met Gala 2021”, e cila do të mbahet mbrëmjen e nesërme më 13 shtator./abcnews.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian)