Kida ka dy fjalë speciale për bebushen e Ledrit dhe Sarës

schedule08:25 - 16 Tetor, 2020

schedule 08:25 - 16 Tetor, 2020

Çifti i njohur Sara dhe Ledri shumë shpejt do të bëhen prindër për herë të parë. Ata do të bëhen me një vajzë dhe përgatitjet kanë filluar.

Pak ditë më parë çifti organizuan festën “baby shower”, me shumë miq e të afërm. Festa u mbajt në oborrin e shtëpisë së Ledrit dhe gjithçka ishte e menduar deri në detaje.

 

Një ndër të ftuarat ishte Kida, e cila është mikeshë e ngushtë me çiftin. Sara ka zbuluar së fundmi parashikimin e veçantë të këngëtares për të voglën që pritet të vijë. “Repere si babi, e bukur si mami”, ka shkruar Kida.l.k/abcnews.al