Këto janë 3 shenjat më seksi të Horoskopit

schedule23:30 - 19 Nëntor, 2022

schedule 23:30 - 19 Nëntor, 2022

Seksualiteti i një personi është një përzierje e pasionit, sensualitetit dhe emocioneve. Disa shenja i kanë të gjitha sa më sipër në një dozë më të madhe.

Disa njerëz, krijojnë një kombinim shpërthyes, i japin një bazë të madhe seksualitetit të partnerit të tyre dhe nxjerrin disa elementë që magnetizojnë të

Natyrisht, ne të gjithë kemi tipare të ndryshme të personalitetit, por ka disa shenja që japin një energji të jashtëzakonshme seksuale.

LUANI

Luanët kanë një marrëdhënie unike me trupin tuaj. Ju dëshironi të mbani dhe të prekni. Pavarësisht se çfarë jeni duke bërë, nëse janë lodra seksi apo një marrëdhënie, ju pëlqen të siguroheni që ju dhe partneri juaj të jeni fizikisht sa më afër që të jetë e mundur. Mos harroni të komunikoni dhe t’i tregoni partnerit tuaj saktësisht se ku t’ju prekë dhe me siguri do të kaloni kohën më të mirë. Mos harroni t’i pyesni se çfarë u pëlqen edhe atyre!

AKREPI

Akrepat njihen për seksualitetin e tyre, ndaj nuk është çudi që ata janë në kategorinë më seksi të zodiakut. Akrepat dëshirojnë dashuri dhe intimitet, që do të thotë se u pëlqen t’i japin partnerit të tyre 100% dhe nuk do të dorëzohen derisa të jenë të kënaqur. Ata duan që si ata dhe partnerët e tyre të kalojnë një kohë të mirë. Lojëra? Pse jo! E vetmja gjë që është e sigurt është se me ta do të kaloni shumë mirë!

DASHI

Dashi është shumë i sigurt kur bëhet fjalë për marrëdhëniet seksuale. Ata pëlqejnë të kujdesen për biznesin, të kënaqin nevojat e tyre dhe të argëtohen pa u ndjerë në faj. Nëse jeni një Dash, ju jeni një ekspert në lodrat e seksit dhe e dini saktësisht se çfarë dëshiron partneri juaj. Dashi është shenja që ka më shumë gjasa të marrë përgjegjësinë gjatë marrëdhënieve seksuale dhe të argëtohet më shumë. Ju jeni ata që duhet të iniciojnë, gjë që shpesh i bën përshtypje partnerëve tuaj./abcnews.al