Kategoria e Dytë, mësoni 6 përballjet e ditës së sotme

schedule13:24 - 23 Tetor, 2021

schedule 13:24 - 23 Tetor, 2021

Ditën e sotme luhen jo vetëm ndeshjet e “Abissnet Superiore” dhe “Kategoria e Parë” por në fushën e lojës do të zbresin edhe skuadrat e “Kategorisë së Dytë”.

Janë pikërisht 6 sfida që do të luhen pas pak minutash, ekzaktësisht në orën 14:00.

Skuadrat e grupit A do të jenë të gjitha në fushën e lojës, me sfida interesante që do të tregojnë edhe skuadrat favorite të kësaj kategorie.

Përballjet e ditës së sotme:

Ada-Iliria

Veleçiku-Internacional

Gramshi-Shënkolli

Oriku-Murlani

Bulqiza-Elbasani

Luzi-Klosi

/f.a/abcnews.al