“Karantinën e kalova në Gjermani”, e dashura e Stinës flet për marrëdhënien me kunatën

schedule19:56 - 16 Korrik, 2020

schedule 19:56 - 16 Korrik, 2020

E dashura e Stines, Grazia  nga Edicioni Veror në Abc News ka folur për marrëdhënien e saj me kunatën.

Në intervistën e saj me Irini Mece, Grazia shprehet se gajtë karantinës ajo ka qëndruar në Gjermani në shoqërinë e Stines dhe të motrës së tij, këngëtares Alida Duka.

 

Karantinën e kam kaluar me Nestin dhe Alidën në Gjermani,  jemi kënaq e kemi dalë, kemi lozur, kemi kaluar mirë. Kënga të ndihmon të heq stresin”, ka thënë e dashura e Stines.

Dy kunatat flasin për marrëdhënies e saj, ku motra e Stines thekson se jeta është shumë e shkurtër dhe s’kanë pse të mos shkojnë mirë me njëra-tjetrën. /abcnews.al