Kampionët nuk ndalen, Tirana arrin marrëveshje me lojtarin e Maqedonisë së Veriut

schedule18:15 - 29 Qershor, 2022

schedule 18:15 - 29 Qershor, 2022

Tirana nuk ndalet në këtë merkato. Kampionët kanë arritur marrëveshjen për një tjetër transferim në kryeqytet.

Bardheblutë do të përforcojnë krahun e majtë të mbrojtjes me lojtarin e Maqedonisë së Veriut. Sipas “infOSport.mk” bëhet fjalë për Besir Iseni, me lojtarin që sezonin e ardhshëm do të vishet bardheblu.

Lojtari i Struga Trim Lum gjatë ditës së sotme pritet që të mbërrijë në kryeqytet për të firmosur dhe kontratën. /f.a/abcnews.al