Kamioni përplaset me një “BMW” në Fier, plagoset një 27-vjeçar

schedule13:36 - 11 Gusht, 2022

schedule 13:36 - 11 Gusht, 2022

Fier –  Një 27-vjeçar është plagosur rëndë si pasojë e një aksidenti të ndodhur në Portëz të Fierit.

Mësohet se rreth orës 12:45, N. Y., duke drejtuar një kamion është përplasur me automjetin tip “Bmw” me drejtues shtetasin I. M., 27 vjeç, banues në Drizë.

Si pasojë e përplasjes është dëmtuar dhe po mer mjekim në spital shtetasi I. M.

/abcnews.al/