Kamioni me grurë u aksidentua në mes të autostradës, reagon policia: Shoferi humbi kontrollin

schedule14:36 - 12 Gusht, 2022

schedule 14:36 - 12 Gusht, 2022

Tiranë – Një kamion i ngarkuar me grurë, u përmbys sot në autostradën Durrës-Tiranë.

Lidhur me këtë ngjarje policia sqaron se rreth orës 14:05, në autostradën Durrës-Tiranë, A. A., duke drejtuar kamionin me grurë dyshohet se ka humbur kontrollin mbi drejtimin e mjetit dhe për pasojë mjeti ka dalë nga rruga.

Si pasojë e aksidentit janë shkaktuar vetëm dëme materiale.

/abcnews.al/

https://youtu.be/2r34FgbsjrA