Kamera e fshehtë/ Piranjat “kapin” Rron Gjinovcin, si do reagojë ai ndaj pyetjeve pikante mbi jetën seksuale?

schedule12:52 - 30 Tetor, 2022

schedule 12:52 - 30 Tetor, 2022

Kamera e fshehtë e “Piranjave” kësaj radhe ka kapur analistin nga Kosova, intelektualin e pavarur, tmerrin e plagjiatorëve dhe kritikun e autokratëve: Rron Gjinovcin.
Si do reagojë ai ndaj pyetjeve pikante mbi jetën seksuale?

Na ndiqni sonte në orën 21:01 në ABC News dhe kanalin T7 në Kosovë ( në qoftë se e transmetojnë në Kosovë.)

Po ashtu mund të na ndiqni ne kanalin tonë zyrtar ne Yotube, Piranjat Official, si dhe në rrjetet tona sociale. /abcnews.al/