“Kam kaluar koronën”, Alketa Vejsiu tregon 14 ditët në izolim

schedule11:02 - 20 Tetor, 2020

schedule 11:02 - 20 Tetor, 2020

Moderatorja e njohur, Alketa Vejsiu, ka zbuluar se ka kaluar Covid-19.

Përmes një postimin në “Instagram”, ajo ka treguar se nuk ka patur simptoma të rënda.

Megjithatë, Alketa bën thirrje që të gjithë të mbajnë maskat e të respektojnë rregullat.

“Coronen e kam kaluar, tamponi doli negativ para dy javesh! Qendrova 14 dite ne izolim ne shtepi. Jam mire per fat?

Kam degjuar raste vertete te renda dhe lutem cdo dite qe Zoti te mbroje njerezit afer meje dhe te gjithe shqiptaret! Corona nuk eshte shaka. Kujdesuni per veten!??

Falenderoni Zotin dhe Festoni cdo dite qe keni shendet dhe jeni ne jete!”, shkruan Alketa Vejsiu krahas disa fotove nga Stambolli. l.k/abcnews.al