Kaliforni, shoferi humbet kontrollin, përfundon në katin e dytë të ndërtesës

schedule10:50 - 15 Janar, 2018

schedule 10:50 - 15 Janar, 2018

Një ngjarje gati e pabesueshme në Santa Ana, Kaliforni. Për shkak të shpejtësisë së madhe, një automjet pasi u përlas me një pengesë në rrugë ka fluturuar deri në katin e dytë të një ndërtese ku ndodhej studioja e një dentisti, dhe ka mbetur i bllokuar. Automjeti kaqëndruar aty për disa orë deri sa zjarrfikësit arritën ta nxjerrin nga ndërtesa. Dy personat që ndodheshin ën automjet janë plagosur por jashtë rrezikut për jetën./abcnews.al