Julia Roberts përjashtohet nga Emmy 2019

schedule22:30 - 19 Korrik, 2019

schedule 22:30 - 19 Korrik, 2019

E përjetoi mirë përjashtimin nga nominimet e Emmy Awards 2019 aktorja Julia Roberts. Përjashtimi nga nominimet për çmimin më të lartë të dhënë për seritë televizive, nuk e ka thyer atë. Aktorja e bukur dhe e talentuar, protagoniste në “Homecoming”, në Amazon Prime Video, në fakt ka ripostuar në Instagram fotografinë e një artikulli, në të cilin nominohen kandidatë të tjerë “të larguar”: “Epo, më në fund jam në një shoqëri të mirë …” ironizon ajo.

 

View this post on Instagram

 

Well, I’m in exceptional company at least. ✅✅

A post shared by Julia Roberts (@juliaroberts) on

Çmimet do të jepen më 23 shtator në Los Angeles, por midis kandidatëve nuk do të ketë shumë emra të shkëlqyera, përveç Roberts.

Midis këtyre Richard Madden, protagonist i “Bodyguard”, regjisori George Clooney që interpreton në miniseritë e Catch-22 dhe më pas Emma Stone, ylli i “Maniac” dhe Pamela Adler në drejtimin e “Better Things”. /abcnews.al