Joao Felix drejt largimit nga Atletico, në “garë” hyn dhe ekipi i Premier League

schedule19:58 - 7 Dhjetor, 2022

schedule 19:58 - 7 Dhjetor, 2022

Aston Villa është ekipi i ri, që ka hyrë në “listë” për të siguruar shërbimet e fantazistit portugez, Joao Felix.

Me një ekip të ri në moshë dhe plot potencial, Aston Villa është një nga ekipet që i shkon përshtat më shumë lojës së portugezit, fakt ky i cili mbështetet plotësisht dhe vetë agjenti i 23-vjeçarit, Jorge Mendes.

Përveç Aston Villës, në “garë” për të siguruar shërbimet e sulmuesit janë dhe Manchester United, Chelsea, Bayern Munich dhe PSG. /i.m /abcnews.al