“Jeta ime nuk është perfekte…”, Jonida Maliqi publikon momentet romantike me Romeon

schedule21:44 - 13 Korrik, 2020

schedule 21:44 - 13 Korrik, 2020

Jonida Maliqi prej kohësh është në një lidhje dashurie me aktorin e humorit Romeo Veshaj. Dyshja ishte komentuar vazhdimisht për një romancë mes tyrë, ndërsa tashmë ata nuk fshihen më.

Së fundmi Jonida ka publikuar në Instagram disa foto romantike me partnerin e saj, në plazh. Çifti shfaqen të dy pranë njëri tjetrin dhe duken të dashuruar.

Përveç kësaj vëmendjen merr edhe mesazhi që këngëtarja ka zgjedhur për diçiturën.

“Jeta ime nuk është perfekte, por e dua gjithçka që kam”, shkruan ajo krahas fotove.

 

View this post on Instagram

 

My life is not perfect but I love everything I have 🙏 @romeoveshaj ❤️

A post shared by JONIDA MALIQI (@jonidamaliqi) on