Jennifer Lopez fillon xhirimet për filmin e saj më te ri

schedule11:55 - 9 Nëntor, 2019

schedule 11:55 - 9 Nëntor, 2019

Filmi i saj i fundit Hustlers solli fitime marramëndëse dhe ka fituar vlerësime pozitive nga kritikët.

Jennifer Lopez u rikthye përsëri në punë për të xhiruar për filmin e saj më të ri  një komedi romantike, Marry Me, në New York City të premten.

Krijuesja e hitit “On The Floor”, tashmë 50 vjeç, dukej e mahnitëse ndërsa shfaqte trupin saj të tonifikuar me një fustan të kuq .

Skenari është i bazuar në romanin  me të njëjtin emër nga Bobby Crosby për një këngëtare pop, bota e së cilës përmbyset pasi ajo mëson se i dashuri i saj rroker  ka qenë duke e mashtruar atë, vetëm disa momente para se  ata të vendosin të martohen .

Jennifer zgjedh një person të rastit nga publiku për t’u “martuar” teksa realizonte xhirimet për filmin./abcnews.al

Burri me fat është mësues i matematikës  Owen, i cili mban  një shënim duke lexuar ‘Martohu me mua’.

Filmi është një rikthim hitin e këngëtares If You Have My Love.

Ndërkohë, në një dokumentar të ri 17-minutësh, Jennifer po qante nga lumturia për vlerësimin e kritikëve për filmin e saj Hustlers./abcnews.al