Jennifer Lawrence, në pritje të fëmijës së parë

schedule15:41 - 9 Shtator, 2021

schedule 15:41 - 9 Shtator, 2021

Jennifer Lawrence është në pritje të ëmbël. Aktorja, fituese e një çmimi Oscar është në pritje të fëmijës së saj të parë me bashkëshortin, Cooke Maroney. Lajmin e konfirmoi një përfaqësues i aktores për revistën People.

Jennifer Lawrence

Ylli i “Hunger Games” dhe partneri i saj bënë daljen e parë publike në qershor të 2018-ës. Ata u martuan një vit më vonë në një ceremoni të mbajtur në Rhode Island. Në dasmën me 150 të ftuar ishin të pranishëm dhe Adele, Amy Schumer, Cameron Diaz, Emma Stone.

Jennifer Lawrence pregnant with first child - People magazine - Entertainment - The Jakarta Post

BGUK_2133302 - New York City, NY - Jennifer Lawrence e djersitur shkon në një shëtitje me burrin Cooke Maroney përgjatë Parkut të Hudson River në Manhattan. Çifti i lumtur kaloi më shumë se një orë duke ecur përgjatë bregut të lumit. Në foto: Jennifer Lawrence, Cooke Maroney BACKGRID UK 24 MAY 2021 BYLINE DUHET T RE LEXON: BrosNYC / BACKGRID UK: +44 208 344 2007 / uksales@backgrid.com SHBA: +1 310 798 9111 / usasales@backgrid.com *Klientë në Mbretërinë e Bashkuar - Fotografi Fëmijë që Përmbajnë Ju lutemi Pixelate Face para Publikimit*

/abcnews.al