Ish burri u bë sërish baba, Megan Fox i dërgon lule

schedule20:52 - 10 Korrik, 2022

schedule 20:52 - 10 Korrik, 2022

Brian Austin Green mirëpriti fëmijën e tij të parë me Sarna Burgess dhe ish-gruaja e tij, Megan Fox u dërgoi lule. Fox, e cila fillimisht ishte surprizuar nga lajmi i shtatzënisë, dëshiron më të mirën për babain e fëmijëve të saj. Ajo u dërgoi lule të bardha bashkë me kartolinë urimi.

“Urime Brian dhe Sarna”, shkruhej në letër. Kjo lëvizje e Megan Fox konfirmon zërat se ish-çifti duan të mbajnë një raport të mirë për hir të fëmijëve të tyre. Kujtojmë se aktorja dhe Brian Austin Green kanë së bashku tre fëmijë. Pak ditë më parë, ish-bashkëshorti i saj priti të birin me balerinën e njohur.

Megan Fox and Brian Austin Green Finalize Divorce: Report | PEOPLE.com

/abcnews.al