Interi kundër Juves në Superkupë me një fanellë të re

schedule22:09 - 28 Dhjetor, 2021

schedule 22:09 - 28 Dhjetor, 2021

“Kjo është uniforma që lojtarët tanë do të veshin në finalen e Superkupës”,  me këtë mbishkrim Interi ka bërë të ditur fanellën e re që do të veshin zikaltërit më 12 janar për Superkupën e Italisë kundër Juves në San Siro.

Përpara përballjes ballë për ballë me Allegrin, Inzaghi do të përballet me Bolonjën në ndeshjen e parë të vitit 2022 (6 janar) dhe më pas Lazion (9). /abcnews.al/