Icardit i soset durimi me Wanda-n: Është bërë qesharake

schedule18:53 - 13 Tetor, 2022

schedule 18:53 - 13 Tetor, 2022

Tashmë historia e tyre ka mbaruar dhe ata janë ndarë, të paktën “de facto” por Mauro Icardi ka vendosur të flasë më në fund, duke hequr disa gurë nga këmbët e tij dhe duke i nxjerrë gjërat në dritën e diellit.

Duka vlerëson Rejën për arritjet dhe e konsideron opsion. Presidenti i FSHF ëndërron një Vllaznia-Real Madrid 2-0
“E njoh më shumë se kushdo dhe e kam mbrojtur më shumë se kushdo. Ka ardhur një moment kur nuk mund ta mbroj më. Është bërë qesharake në të gjithë botën. Jam lodhur me gënjeshtrave saj.

Kërcënon me divorc prej një viti por nuk e realizon asnjëherë. Ka gjithmonë një kërcënim apo shantazh. Fëmijët tanë janë të mëdhenj dhe ndihen shumë keq pasi ajo e ka bërë gjithçka publike”.