U ekzekutua brenda makinës në Elbasan, britma e lot nga të afërmit

schedule20:29 - 11 Maj, 2021

schedule 20:29 - 11 Maj, 2021

Një tjetër vrasje është regjistruar këtë martë në lagjen “Skënderbej” në qytetin e Elbasanit.

Everest Çaka, 41-vjeç  është qëlluar me armë zjarri dhe për pasojë ka humbur jetën. Mësohet se 41-vjeçari ka qenë në makinë me bashkëshorten e tij,  Silvana Çaka.

Lexo edhe: E qëlluan ndërsa ndodhej në makinë me një vajzë, humb jetën i riu në Elbasan

Forca të shumta policie ndodhen në vendin e ngjarjes për të zbardhur shkaqet e vrasjes, ndërsa të afërm të viktimës janë tronditur nga ngjarja e ndodhur të cilët kanë shpërthyer në britma e lot.

Ambulanca ndodhej në vendin e ngjarjes për të bërë të mundur shpëtimin e jetës së të riut, por fatkeqësisht 41-vjeçari nuk ka mundur të mbijetojë.

/abcnews.al/