I fejuari i Britney Spears reagon për herë të parë pasi humbën fëmijën e tyre

schedule15:50 - 17 Maj, 2022

schedule 15:50 - 17 Maj, 2022

Sam Asghari ka folur për herë të parë pasi e fejuara e tij, këngëtarja Britney Spears pësoi abort. Në fundjavë, çifti i sapofejuar bëri të ditur se kishin humbur fëmijën e tyre që po prisnin. Së fundmi, Sam reagoi sërish duke falenderuar fansat për mbështetjen gjatë kësaj kohe të vështirë.

“Ne kemi ndjerë mbështetjen tuaj. Ne po i marrim gjërat pozitivisht dhe po ecim përpara me të ardhmen tonë. Është e vështirë, por ne nuk jemi vetëm. Faleminderit që respektoni privatësinë tonë. Së shpejti do të zgjerojmë familjen tonë.”, u shpreh ai përmes një postimi në rrjete sociale.

Britney Spears Announces That She Is Pregnant With Sam Asghari's Baby!

Britney dhe Sam njoftuan për herë të parë shtatzëninë më 11 prill. Dyshja e famshme u fejuan në shtator 2021.

Britney Spears: her fans are worried about her fiancé Sam Asghari - World Today News