Grupi A/ Nga Burreli, të Dinamo: mësohet rrugëtimi i fazës së tretë

schedule17:04 - 29 Shkurt, 2020

schedule 17:04 - 29 Shkurt, 2020

Kategoria e Parë ka edhe një fazë, ndërkohë që janë mësuar përballjet në grupin A të gjashtë ekipeve të poshtme të tabelës së klasifikimit. Në fakt janë pesë ekipe, duke pasur parasysh që Shkumbini është përjashtuar nga gara.

Burreli, Egnatia, Tërbuni, Veleçiku dhe Dinamo janë njohur me sfidat që do të kenë në fazën e tretë. Më poshtë ju sjellim të gjitha përballje deri në fund të kampionatit, që janë të përcaktuara sipas një formule të përcaktuar nga FSHF. / abcnews.al