Grida Duma guxon me ndryshimin, merr gjithë vëmendjen me look-un e ri

schedule13:46 - 27 Nëntor, 2021

schedule 13:46 - 27 Nëntor, 2021

Deputetja e Partisë Demokratike, Grida Duma, ka patur gjithmonë vëmendje për look-un e saj dhe është cilësuar shpeshherë si një nga politikanet më simpatike shqiptare.

Grida kujdeset shumë për pamjen e saj dhe gjithashtu bën ndryshime herë pas here, por ky i fundit ishte shumë i guximshëm.

Grida Duma ishte e ftuar mbrëmjen e djeshme te Arian Çani dhe flokët e politikanes u komentuan shumë.

Grida u shfaq me një stil flokësh punk, të kapur bisht, me baluke, me makeup të errët dhe kostum të zi me viza./abcnews.al