Gjermani/ 12 vjeçarja u gjet e pajetë në pyll, dyshohet se është vrarë nga dy bashkëmoshatare të saj

schedule12:32 - 14 Mars, 2023

schedule 12:32 - 14 Mars, 2023

Detaje të reja kanë dalë në dritë nga vrasja e një e 12-vjeçareje në Freudenberg, pranë Koblenz. Sipas raportimeve nga mediat gjermane, dy vajza të moshës 12 dhe 13 vjeç dyshohen se kanë vrarë moshataren e tyre.

Luise F. u raportua e zhdukur të shtunën e kaluar dhe trupi i saj i pajetë u gjet në një pyll disa kilometra larg shtegut që adoleshenjta duhet të kishte ndjekur për t’u kthyer në shtëpi pasi kishte qenë me një shoqe.

/abcnews.al