Gjendet në Sarandë një trup i pajetë dhe i gjakosur

schedule09:02 - 15 Janar, 2018

schedule 09:02 - 15 Janar, 2018

Një trup i pajetë u gjet poshtë një pallati në Sarandë. Ai është 62 vjeçari Leondard Qesari 62 vjeç banor i lagjes nr. 4. Sipas të dhënave të para trupi ishte i gjakosur dhe me shenja dhune. Por policia njoftoi se i moshuari ka rënë nga shkallët. Megjithatë po hetohet për zbardhjen e plotë të ngjarjes./abcnews.al