George dhe Amal Clooney hedhin poshtë thashethemet se do të bëhen sërish prindër

schedule12:10 - 31 Korrik, 2021

schedule 12:10 - 31 Korrik, 2021

George dhe Amal Clooney kanë mohuar thashethemet se janë në pritje të fëmijës së tyre të tretë. Aktori 60-vjeçar dhe partnerja e tij u detyruan të flasin publikisht pas lajmeve që qarkulluan një ditë më parë.

George Clooney Shares Sweet Details About Life with Amal & Kids

Mediat e huaja madje raportuan se do të bëheshin sërish me binjakë. “Lajmet që thuhet se Amal Clooney është shtatzënë nuk janë të vërteta.“, ka thënë përfaqësuesi i çiftit. Dyshja e njohur mirëpritën binjakët, Ella dhe Alexander 4 vite më parë.

George Clooney Says Amal Clooney Doesn't Like His 'ER' Character

/abcnews.al