George dhe Amal Clooney do të bëhen sërish prindër

schedule09:12 - 30 Korrik, 2021

schedule 09:12 - 30 Korrik, 2021

George dhe Amal Clooney thuhet se janë në pritje të një fëmije tjetër. Ylli i Hollivudit dhe avokatja për të drejtat e njeriut, mirëpritën binjakët Ella dhe Alexander katër vjet më parë. Mediat e huaja raportojnë se Amal dhe aktori do të bëhen sërish me binjakë.

Emocionuese: Një burim tha për OK! SHBA: 'Zhurma është se ata kanë përsëri binjakë. Thuhet se Amal ka kaluar tremujorin e saj të parë "(foto në 2019)

Burimet janë shprehur se çifti kanë organizuar një dasmë pranë vilës së tyre në Itali më 4 korrik për të ndarë lajmin e madh. “George ishte entuziast dhe mezi priste t’u tregonte të gjithëve.“, tha një burim.

Çift i lumtur: Aktori, 60 vjeç dhe avokati për të drejtat e njeriut, 43 vjeç, mirëpritën binjakët Ella dhe Alexander katër vjet më parë pasi u martuan gjatë një ceremonie luksoze të Venecias në 2014 (foto më 4 korrik)

Një tjetër burim për revistën “OK!” është shprehur: “Gumëzhia është se ata do të bëhen përsëri me binjakë. Amal thuhet se ka kaluar tremujorin e saj të parë dhe tashmë ka filluar të shfaqet, kështu që shumë shpejt do ta dinë të gjithë.” /abcnews.al

E ëmbël: Në Dhjetor, George dha një pasqyrë të rrallë të atësisë ndërsa fliste me AARP The Magazine për emërtimin e binjakëve të tyre dhe të qenit një prind i famshëm (foto në 2019)