Garë e ashpër në gjysmëfinale, Entoleta largohet mes lotësh

schedule23:00 - 20 Maj, 2022

schedule 23:00 - 20 Maj, 2022

Entoleta eleminohet nga Style Star duke mos arritur të shkonte në finalen e madhe. Ajo erdhi nga Gjermania për t’ju bashkuar garës më të madhe të stilit. Edhe pse u bashkua vonë në emision ajo bëri shumë shpejt jehonë.

Entoleta provoi edhe shijen e fitores në emision në natën e stilistë të njëri-tjetrit ku ishte në dyshe me Dean. Në Star Down-in e gjysmëfinales Entoleta u përball me Ingridin dhe vetëm juria kishte të drejtë të zgjidhte finalistin e fundit. “E kam shijuar shumë”- u shpreh Entoleta mes lotësh.

/abcnews.al