Françeska Jace provokuese, s’i lë vend imagjinatës (VIDEO)

schedule13:15 - 29 Qershor, 2020

schedule 13:15 - 29 Qershor, 2020

Modelja Franceska Jace është një ndër modelet shqiptare më seksi, dhe këtë e tregon shpeshherë me fotot që poston në rrjete sociale.

Ish-banorja e Big Brother kujdeset që gjithmonë të shfaqet sa më e kuruar dhe për këtë ka marrë gjithmonë vëmendjen e mediave.

Së fundmi, ajo ka bërë sërish që të gjithë të kthejnë sytë nga ajo, teksa ka postuar disa video në Instastory, ku tërheq vëmendjen me lëvizjet provokuese.

 

E veshur me bikini teksa pozon para pasqyrës, Françeska shfaqet në supër formë, duke treguar edhe njëherë se mbetet një ndër modelet më simpatike shqiptare. /abcnews.al