FOTO/ Vajza e Albanit Dudushit përgatitet për ditën e rëndësishme, Bieta Sulo e shoqëron si një mikeshë e ngushtë

schedule10:27 - 26 Qershor, 2022

schedule 10:27 - 26 Qershor, 2022

Bieta Sulo ka treguar gjithmonë se ka një raport mjaft të mirë me vajzën e partnerit të saj, Alban Dudushi, Joelle. Tani, ajo është rritur dhe ka mbaruar dhe shkollën e mesme. Një ditë më parë, Joelle është përgatitur për mbrëmjen e maturës.

Ka qenë pikërisht Bieta, e cila e ka shoqëruar Joelle-n për t’u bërë gati. Moderatorja ka ndarë disa momente me ndjekësit në Instagram, duke treguar kështu edhe njëherë se sa e afërt është me vajzën e Albanit. Kujtojmë që Bieta dhe Albani kanë një djalë së bashku.

/abcnews.al