FOTO/ Ronaldo dhe gruaja e tij po pushojnë me fëmijët në Ibiza, çifti kaloi gjithë natën në një klub nate

schedule20:34 - 28 Qershor, 2022

schedule 20:34 - 28 Qershor, 2022

Javën e kaluar, portugezi e dogji në Mallorca, ndërsa tani e kaloi natën në Ibiza.

Cristiano Ronaldo, vazhdon të shijojë sezonin jashtë sezonit. Aktualisht ai është duke pushuar në Evropë me gruan e tij Georgina Rodriguez dhe fëmijët e tyre.

Portugezi ishte në Mallorca javën e kaluar, ku  shoferi i tij arriti të rrëzojë një Bugatti. Në Mallorca, çifti kaloi ca kohë me fëmijët e tyre, Cristiano Jr., Mateo dhe Eva, binjakët pesë vjeç, Alana 4-vjeçare dhe vajza e tyre dy muajshe Bella, dhe tani ndryshuan vendndodhjen dhe u transferuan në Ibiza, raporton Metro, shkruan abcnews.al.

Të shtunën, Cristiano vendosi t’i kushtojë të gjithë vëmendjen e saj Georgina Rodriguez, të dy shkuan në një festë në klubin e natës El Lio, duke magjepsur vizitorët e tjerë.

Ronaldo dukej i gëzuar me xhaketën e tij blu të ndezur mbi trupin e tij të zhveshur. Metro raporton se çifti vallëzuan gjatë gjithë natës, duke u përqafuar dhe puthur vazhdimisht me njëri-tjetrin. Cristiano dhe Georgina u larguan nga El Lio të dielën herët në mëngjes të rrethuar nga roje sigurie.

Tifozët e yllit të Man United u lehtësuan kur e panë atë në humor të mirë, pavarësisht thashethemeve për depresion të shkaktuar nga situata në Manchester United. /abcnews.al/