FOTO/ Nga Manastirliu te Spiropali, ministret dhe deputetet sfilojnë plot sharm përpara Kuvendit

schedule13:08 - 17 Shtator, 2020

schedule 13:08 - 17 Shtator, 2020

Ditën e sotme është zhvilluar seanca e dytë parlamentare, ku nuk kanë munguar debatet e shumta.

Mirëpo, vëmendjen më të madhe e kanë tërhequr zonjat e parlamentit, nga deputetet deri te ministret.

Ato kanë rënë në sy për shkak të veshjeve plot ‘class’ dhe sharm, kombinuar me firmat më në trend të momentit.

Mesa duket Covid-19, nuk ka ndikuar shumë te ‘look-u’ i tyre, pasi kujdesi ka qenë maksimal, duke evituar edhe masat mbrojtëse.

Më poshtë mund t’i shihni në fotot e siguruara nga LSA-ja:

l.k/abcnews.al