FOTO/ Nënë për herë të dytë, Eliona Pitarka zbulon gjininë e fëmijës

schedule09:15 - 28 Nëntor, 2022

schedule 09:15 - 28 Nëntor, 2022

Aktorja e njohur, Eliona Pitarka është shtatzënë për herë të dytë. Lajmin e ëmbël e konfirmoi vetë ajo disa javë më parë, duke ndarë disa foto shumë të bukura në rrjetet sociale.

Ndërkohë, së fundmi, Eliona ka organizuar një festë, në të cilën ka zbuluar gjininë e bebushit, që pritet të sjellë në jetë. E veshur me të bardha, ajo dhe partneri kanë çarë tullumbacin, duke treguar se do të bekohen me një vajzë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Eliona Pitarka (@elionapitarka)

“ZOTI na e dyfishoi lumturine, duke e realizuar endrren tone per se dyti. Motra e vogel e Gales po te presim me padurim! Ende nuk na besohet”, ka shkruar aktorja krahas imazheve, në të cilat shfaqet shumë entuziaste me bashkëshortin.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Eliona Pitarka (@elionapitarka)

Kujtomë që Eliona ka edhe një vajzë më të madhe, të cilën e kanë pagëzuar me emrin Gala./abcnews.al