FOTO/ Më në formë se kurrë, Xhensila Myrtezaj tregon linjat perfekte nga palestra

schedule17:43 - 19 Janar, 2021

schedule 17:43 - 19 Janar, 2021

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Xhensila Myrtezaj, është një nga këngëtaret më të të komentuara të momentit.

Një ndër arsyet pse ajo është në qendër të mediave rozë janë edhe format e saj trupore.

Së fundmi, Xhensila postoi një video në llogarinë e saj në Instagram, e cila është realizuar në një palestër dhe ka në fokus trupin dhe format e përsosura të këngëtares.

Teksa këngëtarja pozonte para pasqyrës një pjesë të vëmendjes e morën edhe të pasmet e saj, duke mos kaluar pa u përfolur.

 

Kujtojmë që ajo është nënë e një vajze, të cilën e ka pagëzuar me emrin Ajka. l.k/abcnews.al