VIDEO/ Lot dhe mërzi në radhët e deputetëve të PD pas largimit të Grida Dumës

schedule11:08 - 8 Nëntor, 2022

schedule 11:08 - 8 Nëntor, 2022

Largimi i Grida Dumës nga politika ka sjellë lot dhe mërzi në radhët e deputetëve të Partisë Demokratike.

Kolegët e saj Agron Gjekmarkaj dhe Flutura Açka, kanë qenë duke e ndjekur live fjalimin e Dumës në momentin që ajo po njoftonte largimin nga politika.

Siç shihet edhe në fotot e LSA shihet Gjekmarkaj mjaft i mërzitur dhe me kokën ulur, ndërkohë që deputetja Açka ka shpërthyer në lot.

Ndërkohë nuk kanë munguar as përqafimet mes Dumës dhe kolegëve të saj.

/abcnews.al/