FOTO/ Koronavirusi, modelja seksi kap “mat” të rinjtë

09:45 | 25/02/202009:450

Italinë e ka kapur paniku, sidoemos zonat e veriut të këtij vendi.

Deri tani raportohen 7 të vdekur, kryesisht të moshuar dhe 230 të prekur. Por a mund të justifikohet paniku i madh?

Elettra Lamborghini i është përgjigjur të rinjve të frikësuar, përmes një mesazhi, në rrjetet sociale.

“Ju bëni ç’të doni në disko pa prezervativë dhe atëherë keni frikë nga koronavirusi?!, – u është drejtuar përmes një mesazhi të rinjve Lamborghini.

Këngëtarja dhe prezantuesja e famshmja televizive Elettra Lamborghini e dha këtë mesazh në profilin e saj në Twitter.


Për t’u bërë pjesë e grupit klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI ABC NEWS ALBANIA: https://www.facebook.com/groups/AbcNewsAlbaniaGroup

Të lidhura

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono